X
X
USD

Kişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

AnasayfaKişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik İlkeleri
Sitemiz içerisinde sipariş ve satış işlemlerinin takibi, ödeme ve kredi kartı işlemlerinin hızlanması amacı ile üyelik sistemi bulunmaktadır. Üyelik sistemimiz sayesinde içeriğimizin ve bu içeriğin yönetimi düzenlenmektedir. Kullanıcılarımız üyelik sistemi içerisinde vermiş oldukları bilgileri istedikleri zaman düzenleme ve güncelleme haklarına sahiptirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır. Üyelik sistemi içerisinde verilen kişisel ve kurumsal bilgiler bu sistem dışında bir işlem için kullanılmayacaktır.

Yasalar ve Hukuki Konular
Bu web sitesini ya da Cruse Business Solutions'nın hosting servislerini veya diğer hizmetlerini kullanan veya kullanmış müşteriler, bu web sitesinin Türkiye Cumhuriyeti yasalarını uyguladığını kabul eder. Müşterinin bulunduğu, internet girişini yaptığı ya da firmasını çalıştırdığı yer neresi olursa olsun gerektiğinde bu yasalar uygulanır.
Ayrıca, ziyaretçi ve müşteriler kişisel bilgilerinin Cruse Business Solutions'nın Türkiye'de bulunan sunucularında yer aldığını bilir ve kabul eder.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DIŞINDAKİ MÜŞTERİLER İÇİN
Cruse Business Solutions Türkiye Cumhuriyeti İstanbul ilinde bulunan şirket merkezinden işlemler yürütülmektedir. Cruse Business Solutions'nın bütün hizmetlerini dünya üzerindeki müşterileri kullanabilmektedir. Diğer ülkeler tarafında oluşacak sorunlarda Cruse Business Solutionsolarak Türkiye Cumhuriyeti kanunları çerçevesinde gereken bütün imkanları sağlayacağını bildirmektedir.

Güvenlik
İşlemler sırasında işlem yapılan bilgisayara ve bağlantıya ait IP adresleri ve diğer kaynaklar kaydedilmektedir. Kredi kartı işlemleri Garanti Bankası tarafından sağlanan Sanal Pos sistemi üzerinden, RapidSSL firması tarafından onaylanmış 128 bit SSL sertifikası ile şifrelenmiş olarak sağlanmaktadır.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1- Firewall
2- 128 Bit SSL Sertifikası (RapidSSL)
3- Özel Şifreleme Uygulaması

Soru ve sorunlarınız için;
E-posta adresimiz : info@cruse.com.tr
Internet adresimiz : http://www.cruse.com.tr
Telefon Numaramız : +90 216 415 00 64


Top